Washington završuje NFC East, protože Chip Kelly má vinu: “Je to 100% na ramenou”

zrušené povolení. Nákladné obraty. Minul kladkostroje.

Je to stejný příběh pro Philadelphia Eagles celou sezónu.

Kirk Cousins ​​hodil čtyři povolení přistání a měl své letošní maximum 365 yardů a Washington porazil Eagles 38- 24 v sobotu večer na skoba titul NFC východ.

Eagles (6-9), vstoupil do hry pod kontrolou jejich playoff naděje. Potřebovali porazit Washington a obři příští týden vyhrát východ. Washingtonu vyhrát také vyloučil New York (6-8).

„Myslím, že jsme dost dobrý,“ řekl trenér Chip Kelly. „Musíme dát v lepší pozici, aby hry. Je to 100% na mých bedrech.To je nepřijatelné.“

I když Washington hlava playoffs, Eagles a Kelly čelit náročným offseason. Kelly vzal kontrolu personálních rozhodnutí v loňském roce a přepracován tým, který šel 10-6 v každé ze svých prvních dvou sezónách.

To jasně nevyšlo.

Ale Kelly isn ‚t obavy o ztrátu svého zaměstnání. Majitel Jeffrey Lurie udělal velký závazek Kelly, který má dva roky zůstávají na své smlouvy.

„Někdo v mé situaci, pokud mají obavy o vyhazovu, ale pravděpodobně již Měl jsem byl vyhozen,“ řekl Kelly.

Kelly zbavili několik hvězdných hráčů, včetně DeSean Jackson, LeSean McCoy a Jeremy Maclin.


Jeho největší přírůstky byly Sam Bradford, DeMarco Murray a Kiko Alonso.Murray a Alonso byly busty.

„Jestli to není dost dobré, že by to nestačí,“ řekl Kelly. „Ale budu i nadále pracovat tak tvrdě, jak to jen půjde, ukáže až brzy ráno, pobyt pozdě v noci.“

Murray odešel z vedení NFL v spěchání a rekordy v Dallasu třetí-string běží zpět ve Philadelphii poté, co dostal smlouvu na 40 milionů dolarů.

DeAngelo Hall vrátil Murrayho zápolit 17 yardů pro TD hybností-měnící se ve třetím čtvrtletí.Cousins ​​hodil TD prochází s Chrisem Thompsonem a Pierre Garcon po pár toJordan Reed v prvním čtvrtletí

„Je zřejmé, že je to těžká sezóna. – jednotlivě i společně – ale to jsou věci, které chcete pracovat tvrději, a tak vám ještě hlad,“řekl Murray.

Dva týmy si zajistil divizní korun ve Filadelfii v šesti dnech. Arizona vyhrál NFC Západ vítězstvím 40-17 nad Eagles minulou neděli v noci.

Pouze 4-12 v roce 2014, Washington (8-7) začal svůj obrat, když Cousins ​​shromáždil je z 24-0 první polovinu deficit na vítězství 31-30 nad Tampa Bay na Bet365-Recenze sázkové kanceláře 25. října.Po této hře, křičel na reportéry: „ti to?“ Stalo se výzvou k soutěži pro tým a fanoušky, kteří pokračovali skandovat několik minut po hře

Cousins ​​byl význačný dolů. protáhnout se 16 TD nahrávek a jen dva odposlechy v posledních sedmi zápasech. Ukázal odhodlání po mentální hrubá chyba na konci prvního pololetí stát Washington alespoň tři body.

Cousins ​​vzal koleno bez time-outu a 6 sekund vlevo od Eagles šesti s 16-10 Vést. Uvědomil si, že svou chybu a pokusil se špice míč, ale hodiny došly. Udělal se na to v druhé polovině roku.

Cousins ​​hodil 12 yardů touchdown průchod Thompsonovi dát Washingtonu vedení 23-10.On konvertoval tři třetí dolů přechází na sérii po Jaylen Watkins klesl o odposlech.

Eagles ujít šanci dostat se tak do vedení na počátku druhého čtvrtletí, kdy Bradford svrhl je otevřené Zach Ertz na třetí a-9. Bylo by to 60-yard TD.

Minuli další příležitost na následující sérii, kdy Nelson Agholor klesla o 28 yardů TD přihrávku a usadil se Bet365-Klikněte zde na Caleb Sturgis’ 34-yard branka, že ji snížit na 13-10.

Poté, co tři a ven z jejich prvního poločasu, Washington zaznamenal přistání na další dva. Cousins ​​spojené s Reed přes střed na 22 yardů bodování průchodu snížit ji na 7-6.Dustin Hopkins minul bod navíc levé široký.

Cousins ​​pak hit Reed přes střed opět po 12-yard TD průchodu a vedení 13-7.

Bet365-Další informace