Top 10 knih o 1970

Sedmdesátá léta byla hodně ošklivá a hodně oživená, protože Andy Beckett – autor vynikajícího Když světla vyběhla (Faber) – to tak dobře. Francis Wheen’s Strange Days Indeed (čtvrtý majetek) a Alwyn Turnerova krize? Jaká krize? (Aurum Press). Všichni přistupují k politickým a společenským studiím ze 70. let s vtipem a rovnováhou. Přesto existovaly subkulturní a politické jevy 70. let, které si zasloužily vlastní knihy. Hudební, umělecké, módní a designové světy byly ve svých důležitých směrech jako první arény tolerance. Homosexuálové, černoši a ženy byly lépe přijaty a stanovily trend dalšího širšího pokroku.Ve sportu a televizi, ne tolik.

To je jeden z důvodů, proč se 70s byly takové fascinující éra pro fotbal. To bylo ještě sport do značné míry sledují dělnických mužů, ale trpěl pokles zájmu, díky násilí, špatné stadiony a negativní taktiky. Rasismus a macho kultury byly endemické. Ve své knize Rock’n’Roll fotbalu, budu zkoumat, jakým způsobem (NASL) krátce North American Soccer League dal na globální hru velmi potřebnou kopanec do zadku, jehož cílem je pobavit fanoušky, ne odcizit jim, a vesele ohýbání posvátné zákony sportu a současně podpořit atmosféru a sebevyjádření.

Pro lepší nebo horší, Premier League napodobil mnoho podnikatelského modelu NASL je.Stejně jako mnoho jiných akcí a pohybů 1970, málokdo tehdy věděl, jak vlivné, že by dokázal být. Zde je 10 nádherné knihy v podobném duchu. – ne o 70. letech, jako takový, ale velmi zakořeněné v tom desetiletí

„Nejedná se o poselství štěstí nebo ujištění, ale je to pravda a je to varování,“prezident Carter řekl, USA v červenci 1979. Ačkoli Carter je pozoruhodně upřímná řeč o potřebě osvícené energetickou politiku rezonoval s veřejností, médii a morální většina savaged prezidenta za‚malátnosti‘řekl prý věřil se postihují Ameriku (nikdy použit to slovo).Pokuta kniha o statečné řeči, který zněl jako umíráček z 70. let.

V roce 1973 The Who, Led Zeppelin a Alice Cooper všechno podnikl ambiciózní prohlídky USA jako stadion rockové koncerty staly preferovaný způsob prožívání živou hudbu v tvrdších hlasitěji dobách, které následovaly flower Power. Walker vypráví příběhy každého zájezdu, a to říká hodně o této knize, že jsem se nikdy nestaral o těchto třech pásmech, přesto pohltil a miloval každou stránku víceúrovňového přebytku.

Před prvním Test mezi Anglií a West Indies na vyprahlých létě roku 1976, domácí kapitán Tony Greig slíbil, že turisté „plazit“.Rasově nabitý gaffe vystřelil mladý, dynamický tým West Indies čelí řadu natolik zoufalý, aby si vzpomenout na 45-letý Brian Close. Tato skvěle zkoumal účet vychází z upřímné rozhovory s hlavními účastníky říct, jak Anglie podlehla rychle, hraniční-ilegální bowling a všemohoucí odpalování pravomocí jejich oponenta. Greig statečně grovelled před WIndies fanoušků po závěrečném testu.

Jako předseda Maova zdraví ubývala v létě roku 1976, China vycítil změny byly pěšky po brutálním kulturní revoluce. Zemětřesení července, který zabil půl milionu lidí v provincii Che-pej byl viděn jako další předzvěst nového směru.Když Mao zemřel, Gang of Four tvaru až po moci, trochu si Bet365-Vyzvednout svůj bonus uvědomil, že udal Deng Xiaoping byl mnohem lepší pozici zasáhnout a dovést zemi. Palmerové objektivní, svěží a brilantní objem řekne, jak moderní Číně předběžně vynořil z desetiletí masového násilí a právního terorem.

Pokud jste vynechal Sweeney v pre-video časech, protože vaši rodiče nedovolí zůstat vzhůru po deváté, nebo proto, že si myslel, ITV byl „trochu rada house“, pak jste byl vyloučen na školním dvoře.


Ze všech 70. nostalgie knih, tentokrát rezonuje nejvíce, pokud jde o „Ano!“ Momentů. Posety nahlédnutí, rozhovory a chraptivých anekdot.

Poutavé studium v ​​ovládání mysli, že humanises oběti.V 70. letech, jednotlivci hledal útěchu v nové filosofie a náboženství a sekty chycen zranitelné, osamělý a opuštěný. Scheeres ponoří do odtajněných archivů FBI v souvislosti s masakrem Jonestown v roce 1978, kdy se Jim Jones – kdo si přemístil jeho Peoples Temple do Guyana džungle -. Sestoupila do šílenství a nucené několik set stoupenců na smrt přes vražda nebo sebevražda

Lutyens a Hislop zničit klam, že 70. byli „dekáda, že chuť zapomněl“, poznamenal, že „1970 těžila z exploze nových vizuálních jazyků“. Konvenční formy byly infikovány v architektuře a designu, zatímco v módě „eklekticismus a individuality vládne, tam byl žádná‚správná‘look“.Talent počítají výše celebrity a riziko výše podnikání. Říká a ukazuje 70s v plných barvách glam a slávu

Kapuscinski je objektivní, klidný styl je dokonale hodí k popisu první skutečně světoborného událost, která uchvácen mou 13-letý já -. Íránské revoluci roku 1979 , přehledný účet Kapuscinski by mělo být vyžadováno literaturu nově ražených úředníky ministerstva zahraničí, kteří chtějí rozvíjet dlouhodobý objektiv.

Roy z Rovers byl literatura pro dospívající chlapce v pozdních 70. let, pokud jste vyznavačem nepřerušovaný obědy-break sarkasmus (který nebyl v tomhle věku?).Jeho dvojrozměrný díla, jednorozměrné postavy, absurdní dialog a pozemky jako nekvalitní a throwaway jako komik sám za předpokladu, jednoduchý materiál pro posměch a parodii. Roy v knižní podobě je stejně těžké dát dolů, zatímco on byl v té době. – navzdory posměchu, všichni chtěli vědět, co se bude dít v příštím týdnu

Mail art byl 1970s pohyb umělců vyslání individualizované karty , periodicky sestavena pro výstavy. Genesis P-Orridge collaged obrazy Bet365-Registrace zdarma nahých těl a byl těžce pokutoval pro odesílání „poštovní balík, který měl na sobě Neslušný návrh“.Tato kompilace písmen a řízků nabízí pohled na mrtvé oči oficiální postoj vůči uměleckého vyjádření a něco vzdáleně liší v 70. Británii.

Bet365-Uvítací bonus vyzvednete zde