Fifa zpráva údajné korupce zmizí Katar hostit 2022 světového poháru

Katar byl vymazán hostit Světový pohár 2022 poté, co FIFA etická komise vyloučit jakékoliv porušení pravidel byly pouze „velmi omezeného rozsahu“ a ukončila šetření kontroverzní výběrového řízení.

Jak vyplynulo Guardian, řídícím orgánem je etická komise se rozhodla po 18 měsících vyšetřování bývalé New York okresní advokát Michael Garcia, že není dostatek důkazů pro odstraňování buď Ruska nebo Katar z 2018 nebo 2022 turnajů.

< p> zpráva dělal poznámky počítače používané ruské nabídky byly zničeny a e-maily byly k dispozici vyšetřovatelům. Alexej Sorokin, který vede ruskou 2018 organizační výbor, popřel úmyslné kamufláž.Řekl: “Všechno, co jsme mohli provést vyšetřování, jsme to udělali.” Rozhodnutí udělit Qataru turnaj v Bet365 poker bonus roce 2018 v prosinci 2010 byl nesmírně kontroverzní a vyvolal lavinu obvinění ohledně způsobu, jakým získal nabídku A obavy o teplo, v němž se bude hrát, ao zacházení s migrujícími pracovníky budovat infrastrukturu, na níž se opírá.

V 42-stranovém souhrnu zprávy společnosti Garcia na 430 stranách Hans-Joachim Eckert Šéf rozhodčího oddělení FIFA, řekl, že i když existují obavy ohledně aspektů nabídky Kataru, nebyly dostatečně závažné, aby odůvodnily opětovný proces.

“Zejména účinky těchto výskytů na nabídku Proces jako celek zdaleka nedosáhl žádného prahu, který by vyžadoval návrat k nabídkovému procesu, natož aby byl znovu otevřen, “řekl Eckert. Eckert nakonec dospěl k závěru, že Garcia nenalezla žádnou přímou vazbu mezi Světovým pohárem Nabídky a nedovolené platby provedené th Je znepokojen bývalý prezident Asijského fotbalového konfederace Mohamed bin Hammam, Qatari, který byl po celý život zakázán kvůli úplatkům v průběhu kampaně, která vedla Sepp Blattera jako prezidenta Fify. Garcia sestavila zprávu, že Hammam učinil “několik nevhodných plateb” Vysoce postavených činitelů afrických fotbalů a zaplatil bývalému členovi výkonného výboru Fify Jackovi Warnerovi 1,2 milionu dolarů, aby ho zastavil a svědčil proti němu.To řekl, že žádný z těchto plateb souvisela s nabídkou na mistrovství světa.

Je také zjištěno, Hammam nabídl platit právní poplatky ve výši zakázané Reynald Temarii, Oceania konfederace prezidenta, který slíbil svůj hlas do Kataru soupeři, ve snaze ho přesvědčit, aby odvolání, a tak zastavit jeho nahrazení přijmout jeho místo a hlasovat pro Austrálii.

Opět Eckert zjištěno, že i když bylo jasné, Hammam podporován nabídku Kataru, „neexistuje žádná přímá spojitost mezi platbami pana Bin Hammam panu Temarii.“

dodává, že měl Temarii zúčastnili hlasování, bylo by to nic neměnilo na výsledek.Katar získal 14 hlasů v posledním kole hlasování; Austrálie byl vyřazen v prvním kole s jen jeden přes utrácet $ 40 metrů z veřejných peněz na její nabídky. Facebook Twitter Pinterest Sepp Blatter ohlašuje Katar jako hostitelé 2022 v roce 2010 v Curychu.Dvě nemohly být vůbec lokalizovány.

Fifa přivítala rozhodnutí ukončit vyšetřování chaotického a matoucího výběrového řízení Bet365-Další informace pro turnaje 2018 a 2022, které prakticky vyzvaly k dohodě tím, že požadovaly od devíti uchazečů, aby cestovali po celém světě Snaží se zajistit patronát členů 24 členů výkonného výboru Fify. “Eckert neuvěřitelně popsal proces výběrového řízení – který Blatter uznal, že by neměl rozhodnout dvě světové poháry najednou – byl” dobře promyšlený, robustní a profesionální “.

” Fifa vítá skutečnost, že bylo dosaženo určitého stupně uzavření s předsedou soudní komory, v němž se dnes uvádí, že “vyhodnocení výběrového řízení Světového poháru 2018/2022 je uzavřeno pro etiku Fifa “Řekl Fifa ve svém prohlášení. “Fifa se proto těší na pokračování příprav na Rusko 2018 a Kataru 2022, které již probíhají.” Facebook Twitter Pinterest Ruský prezident Vladimir Putin hovoří tento týden na tiskové konferenci v ruské soutěži v roce 2018.Foto: Anthony Devlin / PA

Garcia prosadil řadu doporučení pro to, jak by měl být tento proces reformovat.Fifa již slíbil založit budoucí rozhodnutí o hlasování všemi 209 členy na svém kongresu, spíše než jeho výkonného výboru.

Garcia také doporučuje maximální limit dva čtyřleté požadavky na členy výkonného výboru Fifa „, aniž výjimkou nebo možnost prodloužení“ve snaze ukončit systém patronátu, která svazuje pokusy o reformu organizace.

řekl, že vyšetřování měl„poznamenal nešťastné vzory v dějinách 24 členských 2010 Fifa výkonné členové výboru“, a také doporučené by nemělo být dovoleno, aby se zúčastnili hlasování, ve kterých sdílejí národnost s jedním z nabídkových národů.

Nejvyšší výbor Katar 2022, která nedávno uznal nejlepší čas pro přehrání turnaj bude v zimě uprostřed debaty o fotbalovém kalendáři, řekl, že by studovat ve zprávě důkladně před odpovědí.

zveřejnění zprávy bude pravděpodobně pozdravil s úlevou v Kataru.Na vrcholu Guardianových odhalení o zacházení s migrujícími stavebními pracovníky v drobném státě v Perském zálivu a vyšetřování Sunday Times, který se snažil propojit Hammamovy platby s nabídkou Kataru 2022, bylo v Dohá v Dauhá problém, že by mohli ztratit Světový pohár.


“Jak jsme již poznamenali v minulosti, plně spolupracujeme s vyšetřováním etické komise a nadále věříme, že korektní a přiměřená kontrola prokáže integritu a kvalitu naší nabídky,” uvedl.

Sázkové bonusy Bet365